-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичний гематологічний аналізатор (код НК 024:2023 - 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний), напівавтоматичний біохімічний аналізатор (код НК 024:2023 - 56668 Біохімічний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) портативний напівавтоматичний); напівавтоматичний аналізатор сечі (код НК 024:2023 - 57860 Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний)
Тендер Prozorro UA-2023-08-22-010301-a
Закупівля проводиться із застосуванням електронного аукціону. Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
415 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 075.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 075.00 UAH
Період уточнення:
22.08.2023 15:37 - 03.09.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим