-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автоматичний гематологічний аналізатор (код НК 024:2023 - 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний), напівавтоматичний біохімічний аналізатор (код НК 024:2023 - 56668 Біохімічний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) портативний напівавтоматичний); напівавтоматичний аналізатор сечі (код НК 024:2023 - 57860 Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний)
Оголошено тендер
415 000.00
UAH
Номер:
ac95afc2b94743f3a67e80943e36b99c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-22-003856-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Демидівська центральна районна лікарня" Демидівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999891
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, Демидівський район, смт. Демидівка, вул. Відродження, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Демидівська центральна районна лікарня" Демидівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999891
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, Демидівський район, смт. Демидівка, вул. Відродження, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
415 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автоматичний гематологічний аналізатор (код НК 024:2023 - 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний), напівавтоматичний біохімічний аналізатор (код НК 024:2023 - 56668 Біохімічний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) портативний напівавтоматичний); напівавтоматичний аналізатор сечі (код НК 024:2023 - 57860 Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
22.08.2023 15:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Автоматичний гематологічний аналізатор (код НК 024:2023 - 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний)
×
-
НК 024:2023:
35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Напівавтоматичний біохімічний аналізатор (код НК 024:2023 - 56668 Біохімічний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) портативний напівавтоматичний)
×
-
НК 024:2023:
56668 Біохімічний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) портативний напівавтоматичний
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Напівавтоматичний аналізатор сечі (код НК 024:2023 - 57860 Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний)
×
-
НК 024:2023:
57860 Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний
Кількість
1 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума415 000.00 UAH