-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичний гематологічний аналізатор (код НК 024:2023 - 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний), напівавтоматичний біохімічний аналізатор (код НК 024:2023 - 56668 Біохімічний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) портативний напівавтоматичний); напівавтоматичний аналізатор сечі (код НК 024:2023 - 57860 Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний)
Тендер Prozorro UA-2023-08-22-010301-a
Закупівля проводиться із застосуванням електронного аукціону. Замовник не приймає до розгляду тендерну пропозицію, ціна якої перевищує очікувану вартість предмета закупівлі, визначену Замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
415 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 075.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 075.00 UAH
Номер:
7e6b8f41cb7e4fcb94cae70eeb34b136
Внутрішній номер закупівлі:
18746526
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-22-010301-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Демидівська центральна районна лікарня" Демидівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999891
-
Адреса:
35200, Україна, Рівненська область, Демидівський район, смт. Демидівка, вул. Відродження, буд.6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Карпук +380689097928 raylik_buh_dem@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
415 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.08.2023 15:37 - 03.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.08.2023 15:37 - 06.09.2023 08:00
Період кваліфікації:
06.09.2023 08:01 - 11.09.2023 10:15
Період завантаження договору:
17.09.2023 00:00 - 27.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴415 000.00 Автоматичний гематологічний аналізатор (код НК 024:2023 - 35476 Аналізатор гематологічний IVD (діагностика in vitro), автоматичний), напівавтоматичний біохімічний аналізатор (код НК 024:2023 - 56668 Біохімічний аналізатор метаболічного профілю IVD (діагностика in vitro) портативний напівавтоматичний); напівавтоматичний аналізатор сечі (код НК 024:2023 - 57860 Аналізатор сечі лабораторний IVD (діагностика in vitro) напівавтоматичний)