• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці

Завершена

199 918.80 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 999.60 UAH
Період уточнення: 17.08.2023 16:37 - 22.08.2023 00:00
Відповідь надана

уточнення вимог ТЗ

Номер: 581056a46b7b468c969c019086ce9900
Дата опублікування: 21.08.2023 13:54
Опис: Згідно вимог ТЗ: "Учасник закупівлі забезпечує виконання послуг з прибирання ( далі- прибиральниці) ( з наданням копій паспортів виконавців послуг ( прибиральниць) за місцем знаходження об’єкта митниці. Що означає надати копії паспортів за місцем знаходження об'єкта? Сформулюйте конкретно дану вимогу.
Відповідь: Виконавець забезпечує надання послуг. Початок роботи митниці о 8.00 годині. Для забезпечення надання гарантій, щодо виконання умов договору - обґрунтовує надання послуг кожного дня (шляхом підтверджуючих документів - копії паспорту).
Дата відповіді: 21.08.2023 16:22
Відповідь надана

уточнення ТД

Номер: a58c8a27f4804115a3d058016a6ebf28
Дата опублікування: 21.08.2023 10:08
Опис: Шановний Замовнику. 1.Просимо уточнити, Додаток 9 буде заповнюватися при укладанні договору? Чи потрібно його заповнити при поданні пропозиції? Просимо надати відповідь, так як в ТД не сказано нічого за даний Додаток. 2. Згідно вимог ТЗ: "Учасник закупівлі забезпечує виконання послуг з прибирання ( далі- прибиральниці) ( з наданням копій паспортів виконавців послуг ( прибиральниць) за місцем знаходження об’єкта митниці)". Просимо уточнити, паспорт прибиральниць має надати Переможець закупівлі (Виконавець робіт) перед початком їх Виконання? Наголошуємо, коли Замовник не зазначив в документації чітких критеріїв, це дозволяє Замовнику встановити невідповідність Учасника вимогам документації та дискваліфікувати такого учасника.
Відповідь: 1. Додаток 9 буде заповнюватись під час укладання договору про закупівлю (з переможцем відкритих торгів). 2. Учасник закупівлі забезпечує виконання послуг з прибирання (з наданням копій паспортів виконавців послуг (прибиральниць) за місцем знаходження об'єкта митниці) у складі тендерної пропозиції.
Дата відповіді: 21.08.2023 13:36