• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці

Оголошено тендер

199 918.80 UAH
Номер: 616808dfa5ea48469994edba2b0c426f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-17-006060-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: СУМСЬКА МИТНИЦЯ
Замовник: СУМСЬКА МИТНИЦЯ
Очікувана вартість: 199 918.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 17.08.2023 16:31
Дата модифікації: 16.08.2023 14:13

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума199 918.80 UAH