-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці
Тендер Prozorro UA-2023-08-17-011492-a
Завершена
199 918.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 999.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 999.60 UAH
Номер:
490408a1d98d4a0f88ecb82a64612e3d
Внутрішній номер закупівлі:
18708552
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-17-011492-a
Замовник:
СУМСЬКА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44017631
-
Адреса:
40024, Україна, Сумська область, м. Суми, вулиця Юрія Вєтрова, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бойко Оксана 0507470189 gev2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
199 918.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.08.2023 16:37 - 22.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.08.2023 16:37 - 25.08.2023 00:00
Аукціон:
25.08.2023 13:58 - 25.08.2023 14:27
Період кваліфікації:
25.08.2023 14:27 - 30.08.2023 14:35
Період завантаження договору:
05.09.2023 00:00 - 15.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 918.80 Експлуатаційні послуги, пов'язані з утриманням будинків Сумської митниці