-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Помідори квашені; огірки квашені; сухофрукти суміш; родзинки; чорнослив сушений; паста томатна; горох колотий.)
Тендер Prozorro UA-2023-08-16-007025-a
Завершена
580 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 800.00 UAH
Період уточнення:
16.08.2023 14:30 - 21.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим