-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Помідори квашені; огірки квашені; сухофрукти суміш; родзинки; чорнослив сушений; паста томатна; горох колотий.)
Тендер Prozorro UA-2023-08-16-007025-a
Завершена
580 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 800.00 UAH
Номер:
c520a3e2b75348e1a7f78779b55d524a
Внутрішній номер закупівлі:
18691579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-16-007025-a
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Слободян +380384930785 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
580 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.08.2023 14:30 - 21.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.08.2023 14:30 - 24.08.2023 00:00
Аукціон:
24.08.2023 11:39 - 24.08.2023 12:02
Період кваліфікації:
24.08.2023 12:02 - 29.08.2023 16:33
Період завантаження договору:
04.09.2023 00:00 - 14.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴580 000.00 ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Помідори квашені; огірки квашені; сухофрукти суміш; родзинки; чорнослив сушений; паста томатна; горох колотий.)