-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Помідори квашені; огірки квашені; сухофрукти суміш; родзинки; чорнослив сушений; паста томатна; горох колотий.)
Оголошено тендер
580 000.00
UAH
Номер:
4a34e679c4974e1394ccfe12ceabd4a9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-16-002621-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
580 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Помідори квашені; огірки квашені; сухофрукти суміш; родзинки; чорнослив сушений; паста томатна; горох колотий.)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
16.08.2023 14:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Сухофрукти суміш
Кількість
1800 кілограм
Період постачання
(не задано)
Родзинки
Кількість
800 кілограм
Період постачання
(не задано)
Чорнослив сушений
Кількість
300 кілограм
Період постачання
(не задано)
Томатна паста
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
(не задано)
Горох колотий
Кількість
1600 кілограм
Період постачання
(не задано)
Помідори квашені
Кількість
800 кілограм
Період постачання
(не задано)
Огірки квашені
Кількість
900 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума580 000.00 UAH