-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інженерно-геодезичні вимірювання осідань фундаментів головного корпусу в осях А-Б, 1-49 (1 цикл) та турбіни парової з генератором №7 (2 цикли)
Тендер Prozorro UA-2023-08-10-008945-a
Завершена
110 750.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 107.50 UAH
мін. крок: 1% або 1 107.50 UAH
Період уточнення:
10.08.2023 16:15 - 15.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим