-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Інженерно-геодезичні вимірювання осідань фундаментів головного корпусу в осях А-Б, 1-49 (1 цикл) та турбіни парової з генератором №7 (2 цикли)
Оголошено тендер
132 900.00
UAH
Номер:
56286e51984d42c3aafca507d619f8d0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-10-004794-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, Київ, вул. Гната Хоткевича, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, Київ, вул. Гната Хоткевича, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
132 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Інженерно-геодезичні вимірювання осідань фундаментів головного корпусу в осях А-Б, 1-49 (1 цикл) та турбіни парової з генератором №7 (2 цикли)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Дата опублікування:
10.08.2023 15:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума132 900.00 UAH