-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Інженерно-геодезичні вимірювання осідань фундаментів головного корпусу в осях А-Б, 1-49 (1 цикл) та турбіни парової з генератором №7 (2 цикли)
Тендер Prozorro UA-2023-08-10-008945-a
Завершена
110 750.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 1 107.50 UAH
мін. крок: 1% або 1 107.50 UAH
Номер:
04beb1acef864cc2a14a0025d6e878eb
Внутрішній номер закупівлі:
18642923
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-10-008945-a
Замовник:
ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, Київ, вул. Гната Хоткевича, буд. 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Петроченкова Наталія Миколаївна +380442776813 n.petrochenkova@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
110 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.08.2023 16:15 - 15.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.08.2023 16:15 - 18.08.2023 08:00
Період кваліфікації:
18.08.2023 08:01 - 23.08.2023 11:15
Період завантаження договору:
29.08.2023 00:00 - 08.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴110 750.00 Інженерно-геодезичні вимірювання осідань фундаментів головного корпусу в осях А-Б, 1-49 (1 цикл) та турбіни парової з генератором №7 (2 цикли)