-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Холодильник, електрочайник, піч мікрохвильова, сушарка для рук
Тендер Prozorro UA-2018-03-21-000644-b
*Детальна інформація щодо кількості, обсягу поставки товарів (надання послуг, виконання робіт), які є предметом закупівлі визначена в Додатку №3 до тендерної документації.
Торги не відбулися
144 945.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 724.73 UAH
мін. крок: 0.5% або 724.73 UAH
Період уточнення:
21.03.2018 15:24 - 29.03.2018 16:00
Відповідь надана
Полиці
Номер:
79c2ac7924234ab493a3cf9d14b1b12e
Дата опублікування:
23.03.2018 12:16
Опис:
Доброго дня. У технічних вимогах до холодильника зазначено матеріал полиці металеві решітки, хотіли б дізнатись чи будуть розглядатися сучасні моделі холодильників, які випускають з полицями із ударостійкого скла?
Відповідь:
Доброго дня! Так, будуть розглядатись сучасні моделі холодильників. При пропозиції учасником еквіваленту зазначеного товару за предметом закупівлі учасник додатково повинен надати у складі пропозиції опис товару із таблицею порівняння характеристик запропонованого товару та товару, що є предметом закупівлі, інформацією про виробника запропонованого товару, а також документацію, що підтверджує зазначені учасником характеристики запропонованого товару. Показники еквіваленту Товару, що пропонується, повинні бути не гірше ніж визначених у технічних вимогах в Додатку №3 до тендерної документації. Також, учасник у тендерній пропозиції повинен надати документи на підтвердження відповідності продукції вимогам нормативних документів та вказати дані щодо якісних і технічних характеристик предмету закупівлі.
Дата відповіді:
26.03.2018 09:51