-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Холодильник, електрочайник, піч мікрохвильова, сушарка для рук
Тендер Prozorro UA-2018-03-21-000644-b
*Детальна інформація щодо кількості, обсягу поставки товарів (надання послуг, виконання робіт), які є предметом закупівлі визначена в Додатку №3 до тендерної документації.
Торги не відбулися
144 945.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 724.73 UAH
мін. крок: 0.5% або 724.73 UAH
Період оскарження:
21.03.2018 15:24 - 04.04.2018 00:00
Нічого не знайдено.