-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Холодильник, електрочайник, піч мікрохвильова, сушарка для рук
Тендер Prozorro UA-2018-03-21-000644-b
*Детальна інформація щодо кількості, обсягу поставки товарів (надання послуг, виконання робіт), які є предметом закупівлі визначена в Додатку №3 до тендерної документації.
Торги не відбулися
144 945.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 724.73 UAH
мін. крок: 0.5% або 724.73 UAH
Номер:
227212c7335d4aa083db382f586c7bdb
Внутрішній номер закупівлі:
1862978
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-03-21-000644-b
Замовник:
філія "Енергозбут" ПАТ "Українська залізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40150221
-
Адреса:
01135, Україна, Київ, Київ, вул.Жилянська,буд.97
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василий Васильевич Беренок +380444654221,+380444653514 eec_prozorro@uz.gov.ua http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
144 945.60 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
724.73 UAH
Період уточнення:
21.03.2018 15:24 - 29.03.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
21.03.2018 15:24 - 08.04.2018 16:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Холодильник
Кількість
7 штуки
Період постачання
30.04.2018 - 31.12.2018
Електрочайник
Кількість
69 штуки
Період постачання
30.04.2018 - 31.12.2018
Піч мікрохвильва
Кількість
15 штуки
Період постачання
30.04.2018 - 31.12.2018
Сушарка для рук 1500Вт
Кількість
9 штуки
Період постачання
30.04.2018 - 31.12.2018