-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
15870000-7 Заправки та приправи
Тендер Prozorro UA-2023-08-08-011784-a
Для використання в господарській діяльності (забезпечення харчування) Покупця для задоволення потреб Полтавської міської територіальної громади, а також підприємств, установ, організацій, закладів, органів місцевого самоврядування, фізичних осіб, будь-яких інших суб’єктів господарської діяльності.
Завершена
249 937.09
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 499.62 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 499.62 UAH
Період уточнення:
08.08.2023 17:42 - 13.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим