• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

15870000-7 - Заправки та приправи

Оголошено тендер

249 937.09 UAH
Номер: 1c58283eef55442db3825e59fc48c398
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-08-005789-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
Замовник: КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
Очікувана вартість: 249 937.09 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 15870000-7 - Заправки та приправи
Примітки: Для використання в господарській діяльності (забезпечення харчування) Покупця для задоволення потреб Полтавської міської територіальної громади, а також підприємств, установ, організацій, закладів, органів місцевого самоврядування, фізичних осіб, будь-яких інших суб’єктів господарської діяльності.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправи
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 08.08.2023 16:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума186 220.42 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума63 716.67 UAH