-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
15870000-7 Заправки та приправи
Тендер Prozorro UA-2023-08-08-011784-a
Для використання в господарській діяльності (забезпечення харчування) Покупця для задоволення потреб Полтавської міської територіальної громади, а також підприємств, установ, організацій, закладів, органів місцевого самоврядування, фізичних осіб, будь-яких інших суб’єктів господарської діяльності.
Завершена
249 937.09
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 1 499.62 UAH
мін. крок: 0.6% або 1 499.62 UAH
Номер:
e4f9f061e1484794a6a2c22a062f8800
Внутрішній номер закупівлі:
18620368
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-08-011784-a
Замовник:
КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43965125
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, Полтава, вулиця Соборності 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гарбар Катерина Олексіївна +380673884280 dobrobyt.poltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15870000-7 Заправки та приправиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
249 937.09 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.08.2023 17:42 - 13.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.08.2023 17:42 - 16.08.2023 00:00
Період кваліфікації:
16.08.2023 00:00 - 17.08.2023 18:55
Період завантаження договору:
23.08.2023 00:00 - 02.09.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴249 937.09 15870000-7 Заправки та приправи