-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення
Тендер Prozorro UA-2023-08-07-011007-a
Торги не відбулися
782 138.35
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 821.38 UAH
мін. крок: 1% або 7 821.38 UAH
Період уточнення:
07.08.2023 17:02 - 13.08.2023 00:00
Відповідь надана
вартість запасних частин та витратних матеріалів
Номер:
bfbc5018576b49cabc1de147f10320bf
Дата опублікування:
10.08.2023 12:17
Опис:
Шановний Замовнику!
В Додатку 4 до тендерної документації зазначено, що для розрахунку Вартості послуг використовується Ціна за 1 годину. В додатку 4 до ПРОЄКТУ договору про надання послуг, що наведено в Додатку 3 до тендерної документації, визначено, що собівартість послуг включає в себе Основну заробітну плату, Відрахування на соціальне страхування та Загальновиробничі витрати. Тобто, собівартість послуг не включає в себе прямі матеріальні витрати. В той же час, згідно вимог Ст.4.6 ПРОЄКТУ Договору, що наведено в Додатку 3 до тендерної документації, при наданні Послуг за Договором Виконавець використовує власні матеріали, технічні засоби, обладнання, тощо. Таким чином, вимоги Ст.4.6 суперечать механізму розрахунку вартості послуг, що визначено Додатком 4 тендерної документації та Додатком 4 до ПРОЄКТУ договору.
В зв’язку з вищенаведеним, просимо роз’яснити, хто надає, або яким чином буде компенсовано вартість запасних частин або витратних матеріалів, використання яких вимагається при наданні послуг. Наприклад: 20. Встановлення додаткових датчиків протікання (2 шт.), додаткових датчиків температури (2 шт.) – хто надає датчики? ; 45. Ремонт кондиціонерів після їх діагностики - хто надає запасні частини, фреон?; 21. Заміна повітряних фільтрів та циліндра зволоження. – хто надає фільтри та циліндри?
Також просимо повідомити, чи є в наявності комплект запасних частин у Замовника для обладнання, що передається в обслуговування.
Відповідь:
Повідомляємо, що Ваше запитання взято в роботу
Дата відповіді:
10.08.2023 12:24
Відповідь надана
Розрахунок вартості послуг
Номер:
1b2450f0cb0743cb8623735f7e17402a
Дата опублікування:
10.08.2023 11:48
Опис:
Шановний Замовнику!
В Додатку 4 до тендерної документації зазначено, що Вартість Послуг розраховується як «Ціна за 1 годину» помножену на «Орієнтовну тривалість, люд./год.». В Додатку 2 до тендерної документації для більшості Послуг періодичність надання послуг зазначена як 1 раз на 3 місяці. Орієнтовний строк дії договору з урахуванням тендерних процедур – з вересня по грудень 2023 року включно (4 календарних місяці). Яку кількість обслуговувань потрібно закласти в розрахунок Загальної вартості послуг за весь період дії договору?
Відповідь:
Повідомляємо, що Ваше запитання взято в роботу
Дата відповіді:
10.08.2023 12:23