-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення
Тендер Prozorro UA-2023-08-07-011007-a
Торги не відбулися
782 138.35
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 821.38 UAH
мін. крок: 1% або 7 821.38 UAH
Номер:
6bcfe8d6af31438dbfe6cae3a98873c0
Внутрішній номер закупівлі:
18607509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-07-011007-a
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марія Курищук +380442381174 mariia.kuryshchuk@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
782 138.35 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.08.2023 17:02 - 13.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.08.2023 17:02 - 16.08.2023 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴782 138.35 Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення