• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення

Оголошено тендер

782 138.35 UAH
Номер: ce5f3f9272e44a519937516f5599bf3a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-07-004065-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міністерство закордонних справ України
Замовник: Міністерство закордонних справ України
Очікувана вартість: 782 138.35 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування інфраструктури телекомунікаційного обладнання серверного приміщення
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 07.08.2023 16:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума782 138.35 UAH