-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Моноблок
Тендер Prozorro UA-2023-08-02-010514-a
Торги відмінено
161 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 610.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 610.00 UAH
Період уточнення:
02.08.2023 16:05 - 07.08.2023 00:00
Відповідь надана
Щодо вимог документації
Номер:
1c366b7415a842b5b788c4fba0284cce
Дата опублікування:
02.08.2023 16:17
Опис:
Шановний Замовнику! Чи могли би Ви внести зміни в документацію, щодо обов'язкового надання учасниками авторизаційного листа від виробника моноблоку, що в свою чергу убезпечить Вас від постачання неякісного обладнання та неліцензійного програмного забезпечення?
Відповідь:
Шановний учаснику! Пунктом 2.1. розділу 2. "Інші вимоги" Додатку 2 до тендерної документації передбачено, що на підтвердження відповідності пропонованого товару технічним та якісним характеристикам предмета закупівлі учасник самостійно завантажує в електронну систему закупівель сертифікат відповідності або сертифікат/паспорт якості або авторизаційний лист від виробника або офіційного представництва тощо. Будь-який документ із перелічених є підтвердженням якості товару, тому у нас як у Замовника не має на меті звуження кола постачальників і обмеження конкуренції. Крім цього, пунктом 1.3. розділу 1 "Загальні вимоги" Додатку 2 до тендерної документації передбачено гарантійні умови.
Дата відповіді:
03.08.2023 10:45