• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Моноблок

Оголошено тендер

161 000.00 UAH
Номер: 26ea6b05889e45bd9bc41fbec0c5fefa
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-02-003692-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України
Замовник: Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України
Очікувана вартість: 161 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Моноблок
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 02.08.2023 15:57

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Моноблок
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 7 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума161 000.00 UAH