-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Моноблок
Тендер Prozorro UA-2023-08-02-010514-a
Торги відмінено
161 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 610.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 610.00 UAH
Номер:
e7e983bf9c374336b3cd4ada6472462f
Внутрішній номер закупівлі:
18567940
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-02-010514-a
Замовник:
Дніпропетровський науково-дослідний інститут судових експертиз Міністерства юстиції України
×
-
Код ЄДРПОУ:
26238495
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вулиця Січеславська Набережна, будинок 17, офіс 801
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Ткаченко +0956437062 dniproise@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
161 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.08.2023 16:05 - 07.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
02.08.2023 16:05 - 10.08.2023 10:00
Аукціон:
11.08.2023 15:42 - 11.08.2023 16:11
Період кваліфікації:
з 11.08.2023 16:11
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
bae35909b8eb4065ba59bb8312e8d926
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Помилки в технічній специфікації
Період оскарження:
18.08.2023 15:07 - 29.08.2023 00:00
Дата опублікування:
18.08.2023 15:07
Дата виконання:
29.08.2023 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴161 000.00 Моноблок