-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (Зовнішній накопичувач, Карта пам’яті SDXC , Жорсткий диск, Карта пам’яті, Аудіомікшер для камери, Кардрідер, Акумуляторна батарея, Колонки для акустики, Модуль пам’яті для комп’ютера, Процесор, Відеокарта, Накопичувач, Кабель)
Тендер Prozorro UA-2023-08-01-009418-a
Завершена
154 762.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 773.81 UAH
мін. крок: 0.5% або 773.81 UAH
Період уточнення:
01.08.2023 15:49 - 06.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим