• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання (Зовнішній накопичувач, Карта пам’яті SDXC , Жорсткий диск, Карта пам’яті, Аудіомікшер для камери, Кардрідер, Акумуляторна батарея, Колонки для акустики, Модуль пам’яті для комп’ютера, Процесор, Відеокарта, Накопичувач, Кабель)

Завершена

154 762.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 773.81 UAH
Номер: 4e69d625ca2f44aaa83daa1892a40cac
Внутрішній номер закупівлі: 18554674
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-01-009418-a   
Замовник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Контактна особа: Cтаніслав Беседін +380955745055 besedinstanislav5@gmail.com https://uoz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 154 762.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.08.2023 15:49 - 06.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 01.08.2023 15:49 - 09.08.2023 00:00
Аукціон: 09.08.2023 12:24 - 09.08.2023 12:47
Період кваліфікації: 09.08.2023 12:47 - 10.08.2023 12:09
Період завантаження договору: 16.08.2023 00:00 - 26.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴154 762.00 Комп’ютерне обладнання (Зовнішній накопичувач, Карта пам’яті SDXC , Жорсткий диск, Карта пам’яті, Аудіомікшер для камери, Кардрідер, Акумуляторна батарея, Колонки для акустики, Модуль пам’яті для комп’ютера, Процесор, Відеокарта, Накопичувач, Кабель)