• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання (Зовнішній накопичувач, Карта пам’яті SDXC , Жорсткий диск, Карта пам’яті, Аудіомікшер для камери, Кардрідер, Акумуляторна батарея, Колонки для акустики, Модуль пам’яті для комп’ютера, Процесор, Відеокарта, Накопичувач, Кабель)

Оголошено тендер

154 762.00 UAH
Номер: 8b0a057179b24cc09b16a4d6690e8f49
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-08-01-003116-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Замовник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) УПРАВЛІННЯ ОПЕРАТИВНОГО ЗВ'ЯЗКУ ТА ЕЛЕКТРОННИХ КОМУНІКАЦІЙ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ
Очікувана вартість: 154 762.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комп’ютерне обладнання (Зовнішній накопичувач, Карта пам’яті SDXC , Жорсткий диск, Карта пам’яті, Аудіомікшер для камери, Кардрідер, Акумуляторна батарея, Колонки для акустики, Модуль пам’яті для комп’ютера, Процесор, Відеокарта, Накопичувач, Кабель)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 01.08.2023 15:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума154 762.00 UAH