-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з підготовки об'єктів до опалювального сезону. Поточний ремонт в приміщенні котельні КП «Верхньодніпровська ЦМЛ» ВМР», вул. Гагаріна 16а, м. Верхньодніпровськ)
Тендер Prozorro UA-2023-07-31-003967-a
Завершена
159 998.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 799.99 UAH
мін. крок: 0.5% або 799.99 UAH
Період уточнення:
31.07.2023 12:47 - 05.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим