• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з підготовки об'єктів до опалювального сезону. Поточний ремонт в приміщенні котельні КП «Верхньодніпровська ЦМЛ» ВМР», вул. Гагаріна 16а, м. Верхньодніпровськ)

Завершена

159 998.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 799.99 UAH
Номер: d0e8797255e0405fabf4be4de2dea07a
Внутрішній номер закупівлі: 18539605
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-31-003967-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Контактна особа: Оксана Конюхова +380565878909 verhcrl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 159 998.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.07.2023 12:47 - 05.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 31.07.2023 12:47 - 08.08.2023 00:00
Період кваліфікації: 08.08.2023 00:03 - 08.08.2023 13:05
Період завантаження договору: 14.08.2023 00:00 - 24.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴159 998.00 ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з підготовки об'єктів до опалювального сезону. Поточний ремонт в приміщенні котельні КП «Верхньодніпровська ЦМЛ» ВМР», вул. Гагаріна 16а, м. Верхньодніпровськ)