• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з підготовки об'єктів до опалювального сезону. Поточний ремонт в приміщенні котельні КП «Верхньодніпровська ЦМЛ» ВМР», вул. Гагаріна 16а, м. Верхньодніпровськ)

Оголошено тендер

159 998.00 UAH
Номер: d33185e08eff4075b8ebe000aa19999e
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-31-001443-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Очікувана вартість: 159 998.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з підготовки об'єктів до опалювального сезону. Поточний ремонт в приміщенні котельні КП «Верхньодніпровська ЦМЛ» ВМР», вул. Гагаріна 16а, м. Верхньодніпровськ)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 31.07.2023 12:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума159 998.00 UAH