-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
39220000-0 Господарчі товари (кухонне приладдя, товару для дому та господарства для закладів громадського харчування)
Тендер Prozorro UA-2023-07-28-003999-a
Документація виключно на українській мові. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
28.07.2023 11:50 - 04.08.2023 00:00
Відповідь надана
Поставка
Номер:
5f5ab8c4f4314b02a9d7df296157a79d
Дата опублікування:
28.07.2023 18:35
Опис:
Шановний Замовнику, підкажіть, будь ласка, яка орієнтовна кількість поставок?
Дякуємо!
Відповідь:
Доброго ранку! Можливо однією або двома партіями, лише не затягувати терміни поставок. Більш детальніша інформація за тел. 067-515-77-89 Ігор Петрович. З повагою, уповноважена особа.
Дата відповіді:
31.07.2023 09:10
Відповідь надана
Поставка
Номер:
fa7f6bc47bcc449993e6b6297e5d353e
Дата опублікування:
28.07.2023 18:35
Опис:
Шановний Замовнику, підкажіть, будь ласка, яка орієнтовна кількість поставок?
Дякуємо!
Відповідь:
Доброго ранку! Можливо однією або двома партіями, лише не затягувати терміни поставок. Більш детальніша інформація за тел. 067-515-77-89 Ігор Петрович. З повагою, уповноважена особа.
Дата відповіді:
31.07.2023 09:10