-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
39220000-0 Господарчі товари (кухонне приладдя, товару для дому та господарства для закладів громадського харчування)
Тендер Prozorro UA-2023-07-28-003999-a
Документація виключно на українській мові. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля.
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер:
ba53f1b1a864428b99f38c93e147de6d
Внутрішній номер закупівлі:
18529134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-28-003999-a
Замовник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрусяк Вадим Григорович +380675190685 kashpirovskyi83@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.07.2023 11:50 - 04.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
28.07.2023 11:50 - 07.08.2023 12:00
Період кваліфікації:
07.08.2023 12:02 - 08.08.2023 14:49
Період завантаження договору:
14.08.2023 00:00 - 24.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 39220000-0 Господарчі товари (кухонне приладдя, товару для дому та господарства для закладів громадського харчування)