-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
39220000-0 Господарчі товари (кухонне приладдя, товару для дому та господарства для закладів громадського харчування)
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
4f41cbb001564083bbac4a7d84a24245
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-27-003171-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальна установа Миколаївський зоопарк
×
-
Код ЄДРПОУ:
02219760
-
Адреса:
54003, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, площа Миколи Леонтовича, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
39220000-0 Господарчі товари (кухонне приладдя, товару для дому та господарства для закладів громадського харчування)
Примітки:
Тендерна документація готується на українській мові
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
27.07.2023 16:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума150 000.00 UAH