-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабелі та супутня продукція
Тендер Prozorro UA-2023-07-27-007831-a
Завершена
1 270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 6 350.00 UAH
Період уточнення:
27.07.2023 14:58 - 04.08.2023 00:00
Відповідь надана
Уточнення з маркування
Номер:
51e94a4631da444b8c5b8372abbf94b2
Дата опублікування:
01.08.2023 18:34
Опис:
Підкажіть, будь-ласка, за позицією "Кабель високовольтний ААБШв-10" з 68-74 немає помилки в маркуванні? Може ви маєте на увазі Кабель ААШв-10?
Відповідь:
Доброго ранку. Дякуємо за запитання. В тендерну документвцію будуть внесені зміни
Дата відповіді:
02.08.2023 08:53