• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Кабелі та супутня продукція

Оголошено тендер

1 270 000.00 UAH
Номер: 068d9acc16d94f95984823456b5949c1
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-27-003993-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
Замовник: Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
Очікувана вартість: 1 270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Кабелі та супутня продукція
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Дата опублікування: 27.07.2023 14:46

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Провід
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 4875 метри
Період постачання до 31.12.2023
Кабель
Код ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукція
Кількість 5037 метри
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 270 000.00 UAH