• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кабелі та супутня продукція

Завершена

1 270 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 350.00 UAH
Номер: 4bd9f58dffb94ebebf89a5c5f1b0e91a
Внутрішній номер закупівлі: 18521411
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-27-007831-a   
Замовник: Полтавське обласне комунальне виробниче підприємство теплового господарства «Полтаватеплоенерго»
Контактна особа: Ханицька Ірина Євгеніївна +380532510475 khanitska.i@pte.poltava.ua http://te.pl.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.07.2023 14:58 - 04.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2023 14:58 - 07.08.2023 15:30
Аукціон: 08.08.2023 11:45 - 08.08.2023 12:08
Період кваліфікації: 08.08.2023 12:08 - 09.08.2023 12:03
Період завантаження договору: 15.08.2023 00:00 - 25.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 270 000.00 Кабелі та супутня продукція