-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
БФП, ноутбук, персональний комп’ютер (Код ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2023-07-27-006042-a
Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою
Торги не відбулися
195 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
Період уточнення:
27.07.2023 13:33 - 03.08.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим