• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

БФП, ноутбук, персональний комп’ютер (Код ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)

Оголошено тендер

195 000.00 UAH
Номер: d1d916df4d1740c49ae9fd649433c407
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-27-003151-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГРИШКОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГРИШКОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 195 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: БФП, ноутбук, персональний комп’ютер (Код ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 27.07.2023 13:17

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума195 000.00 UAH