• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

БФП, ноутбук, персональний комп’ютер (Код ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)

Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою

Торги не відбулися

195 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 975.00 UAH
Номер: dc02a146a894471ca2594ce443f96edb
Внутрішній номер закупівлі: 18519627
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-07-27-006042-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГРИШКОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оксана Каракузова +380989287926 fran4ykok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 195 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.07.2023 13:33 - 03.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 27.07.2023 13:33 - 06.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴195 000.00 БФП, ноутбук, персональний комп’ютер (Код ДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання)