-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 18410000-6 Спеціальний одяг (18412100-1 Комплект ділового одягу для хлопчиків; 18412100-1 Комплект ділового одягу для дівчаток; 18412100-1 Комплект спортивної форми для дівчаток; 18412100-1 Комплект спортивної форми для хлопчиків)(для дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Печерського району м. Києва))
Тендер Prozorro UA-2023-07-26-000720-a
ДК 021:2015 18410000-6 Спеціальний одяг (18412100-1 Комплект ділового одягу для хлопчиків; 18412100-1 Комплект ділового одягу для дівчаток; 18412100-1 Комплект спортивної форми для дівчаток; 18412100-1 Комплект спортивної форми для хлопчиків)(для дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Печерського району м. Києва)) згідно документації.
Завершена
199 008.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 995.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 995.04 UAH
Період уточнення:
26.07.2023 09:16 - 31.07.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим