• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

18412100-1 Комплект ділового одягу для хлопчиків; 18412100-1 Комплект ділового одягу для дівчаток; 18412100-1 Комплект спортивної форми для дівчаток; 18412100-1 Комплект спортивної форми для хлопчиків)(для дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Печерського району м. Києва)

Оголошено тендер

199 008.00 UAH
Номер: 85d5b5bfac4147dcb8171b4e4eac3904
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-07-26-000287-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
Замовник: Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
Очікувана вартість: 199 008.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 18412100-1 Комплект ділового одягу для хлопчиків; 18412100-1 Комплект ділового одягу для дівчаток; 18412100-1 Комплект спортивної форми для дівчаток; 18412100-1 Комплект спортивної форми для хлопчиків)(для дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Печерського району м. Києва)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.07.2023 08:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума199 008.00 UAH