-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 18410000-6 Спеціальний одяг (18412100-1 Комплект ділового одягу для хлопчиків; 18412100-1 Комплект ділового одягу для дівчаток; 18412100-1 Комплект спортивної форми для дівчаток; 18412100-1 Комплект спортивної форми для хлопчиків)(для дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Печерського району м. Києва))
Тендер Prozorro UA-2023-07-26-000720-a
ДК 021:2015 18410000-6 Спеціальний одяг (18412100-1 Комплект ділового одягу для хлопчиків; 18412100-1 Комплект ділового одягу для дівчаток; 18412100-1 Комплект спортивної форми для дівчаток; 18412100-1 Комплект спортивної форми для хлопчиків)(для дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Печерського району м. Києва)) згідно документації.
Завершена
199 008.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 995.04 UAH
мін. крок: 0.5% або 995.04 UAH
Номер:
04e7687a57524af1b9b04dbe9c667979
Внутрішній номер закупівлі:
18501796
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-26-000720-a
Замовник:
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
39833860
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, буд. 24/7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Філіц Людмила Олегівна 380442530086 tender.osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
199 008.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.07.2023 09:16 - 31.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2023 09:16 - 03.08.2023 09:00
Період кваліфікації:
03.08.2023 09:02 - 04.08.2023 10:58
Період завантаження договору:
10.08.2023 00:00 - 20.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴199 008.00 ДК 021:2015 18410000-6 Спеціальний одяг (18412100-1 Комплект ділового одягу для хлопчиків; 18412100-1 Комплект ділового одягу для дівчаток; 18412100-1 Комплект спортивної форми для дівчаток; 18412100-1 Комплект спортивної форми для хлопчиків)(для дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Печерського району м. Києва))