-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з благоустрою населених пунктів ( Поточний ремонт спортивного майданчика в смт Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області)
Тендер Prozorro UA-2023-07-25-004318-a
ДК 021:2015: ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з благоустрою населених пунктів ( Поточний ремонт спортивного майданчика в смт Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області)
Завершена
718 954.98
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 594.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 594.78 UAH
Період уточнення:
25.07.2023 11:38 - 30.07.2023 00:00
Відповідь надана
ДОЦІЛЬНІСТЬ ВИКОРИСТАННЯ БЮДЖЕТНИХ КОТІВ
Номер:
85afe8f011d947699543795e54b63aae
Дата опублікування:
29.07.2023 17:40
Опис:
Шановне керівництво громади, вітаю, слава про ваші злочинно-корупційні дії гримить на всю Україну, ви наразі такі ж відомі і популярні, як очільники громад, які намагались будувати стадіони за десятки мільйонів гривень в селах на 2 тисячі жителів за даними перепису 2001 року.
Нагадаю, раптом ви забули, шановне панство, що в країні війна: Малокатеринівка прифронтове смт, яке знаходиться під регулярними обстрілами і населення громади має зовсім інші потреби, ніж заміна травички на стадіоні! Якщо вам самим важко зорієнтуватись, а спитати про потребу ремонту спортивного майданчику ви змогли лише вчителів фізкультури, то скажу, що у жителів громади зовсім інші потреби, зокрема: допомога з відновленням житла, транспорт який їздить після 19:30, вуличне освітлення, медицина, пожежна частина, допомога сім'ям рідні яких загинули на війні, допомога малозабезпеченим, допомога ВПО, допомога для фронту в кінці кінців!!!
Спитайте про потреби населення під час отримання гуманітарної допомоги - будете здивовані, та навряд в переліку почуєте про контейнери за 1 000 000 гривень та заміну покриття на майданчику за 718 000.
Перестаньте красти під час війни, тим більше прикриватись потребами дітей. Будьте відкритими, гідними, чесними, достойними! Бо наразі гірші за ру$ню
Відповідь:
Ваше питання розглянуте, однак замовник позбавлений можливості його задовольнити у зв'язку з некоректністю та невизначеністю його формулювання
Дата відповіді:
01.08.2023 10:49