-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з благоустрою населених пунктів ( Поточний ремонт спортивного майданчика в смт Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області)
Тендер Prozorro UA-2023-07-25-004318-a
ДК 021:2015: ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з благоустрою населених пунктів ( Поточний ремонт спортивного майданчика в смт Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області)
Завершена
718 954.98
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 594.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 594.78 UAH
Номер:
4caa8062036647caa22899223aabbc76
Внутрішній номер закупівлі:
18492266
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-25-004318-a
Замовник:
КУШУГУМСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24912102
-
Адреса:
70450, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н, селище міського типу Кушугум, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шепеленко Наталія +380505729400 buhgalter_kushugum@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
718 954.98 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.07.2023 11:38 - 30.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
25.07.2023 11:38 - 02.08.2023 00:00
Аукціон:
02.08.2023 14:31 - 02.08.2023 14:54
Період кваліфікації:
02.08.2023 14:54 - 09.08.2023 15:41
Період завантаження договору:
15.08.2023 00:00 - 25.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴718 954.98 ДК 021:2015: ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з благоустрою населених пунктів ( Поточний ремонт спортивного майданчика в смт Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області)