-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з благоустрою населених пунктів ( Поточний ремонт спортивного майданчика в смт Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області)
Оголошено тендер
718 954.98
UAH
Номер:
db7e9efbf988489794eef1789f8327b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-24-000974-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУШУГУМСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24912102
-
Адреса:
70450, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н, селище міського типу Кушугум, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
КУШУГУМСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24912102
-
Контактна особа:
Шепеленко Наталія +380505729400 buhgalter_kushugum@ukr.net
-
Адреса:
70450, Україна, Запорізька область, Запорізький р-н, селище міського типу Кушугум, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
718 954.98 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з благоустрою населених пунктів ( Поточний ремонт спортивного майданчика в смт Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області)
Примітки:
ДК 021:2015: ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з благоустрою населених пунктів ( Поточний ремонт спортивного майданчика в смт Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.07.2023 10:36
Дата модифікації:
24.07.2023 10:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ДК 021:2015: ДК 021:2015:45450000-6: Інші завершальні будівельні роботи (Послуги з благоустрою населених пунктів ( Поточний ремонт спортивного майданчика в смт Малокатеринівка Запорізького району Запорізької області)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума718 954.98 UAH