• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Квадрокоптер DJI Mavic 3T Enterprise або еквівалент, у кількості 1 шт. (ДК 021:2015: 34710000-7 — «Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном»

Завершена

230 000.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
Період уточнення: 24.07.2023 18:22 - 30.07.2023 00:00
Відповідь надана

Дата поставки товарів

Номер: 41a65f7c2488407da74fa878a05c69cb
Дата опублікування: 28.07.2023 09:07
Опис: Добрий день. В розділі "Інформація про предмет закупівлі вказано", що Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 15 серпня 2023. А в файлі "Оголошення щодо закупівлі" в розділі 2.5 Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг вказана дата - До 11.08.2023 року, а також ця дата вказана в проєкті договору. Просимо надати роз'яснення яка дата вважається правильною?
Відповідь: Відповідно до абзацу 2 п. 3 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 11 червня 2020 року № 1082, у разі якщо інформація, розміщена в електронній системі закупівель шляхом завантаження документів, містить відомості, що відрізняються від тих, які розміщені шляхом заповнення електронних полів, автентичною вважається інформація, розміщена шляхом заповнення електронних полів. Беручи до уваги викладене, та те, що поставка товару до 15.08.2023 покращує умови для учасників закупівлі, автентичною інформацією слід вважати поставку товару до 15.08.2023.
Дата відповіді: 28.07.2023 17:12