-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Квадрокоптер DJI Mavic 3T Enterprise або еквівалент, у кількості 1 шт. (ДК 021:2015: 34710000-7 — «Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном»
Тендер Prozorro UA-2023-07-24-012047-a
Завершена
230 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
Номер:
c4287f816c914297a0b11ba3062972d2
Внутрішній номер закупівлі:
18487504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-24-012047-a
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001579
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. АКАДЕМІКА САХАРОВА, 15
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Андрій Щадей +380342590588 usbu_ivf@ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
24.07.2023 18:22 - 30.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2023 18:22 - 02.08.2023 09:00
Період кваліфікації:
02.08.2023 09:01 - 02.08.2023 18:10
Період завантаження договору:
08.08.2023 00:00 - 18.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 000.00 Квадрокоптер DJI Mavic 3T Enterprise або еквівалент