-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Квадрокоптер DJI Mavic 3T Enterprise або еквівалент, у кількості 1 шт. (ДК 021:2015: 34710000-7 — «Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном»
Оголошено тендер
230 000.00
UAH
Номер:
429c7207601a40acadc8ff3162976881
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-24-003254-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001579
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. АКАДЕМІКА САХАРОВА, 15
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001579
-
Адреса:
76000, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. АКАДЕМІКА САХАРОВА, 15
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Квадрокоптер DJI Mavic 3T Enterprise або еквівалент, у кількості 1 шт. (ДК 021:2015: 34710000-7 — «Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
24.07.2023 15:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума230 000.00 UAH