• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання обладнання та послуг з монтажу системи відео нагляду та системи контролю управління доступу (СКУД)

Строки поставки товарів та надання супутніх послуг: протягом 30 днів з моменту підписання договору

Завершена

920 200.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 9 300.00 UAH
Період уточнення: 21.07.2023 14:50 - 26.07.2023 00:00
Відповідь надана

Дискримінація

Номер: de01ecdccd3b4e9e8ccf7e7f22170d9e
Дата опублікування: 25.07.2023 17:20
Опис: Вимога:довідка про наявність авторизованих сервісних центрів виробника або офіційного дистриб’ютора на території України для запропонованого Учасником обладнання СВН та СКУД із зазначенням реквізитів та адреси що підтверджується листом виробника або офіційного дистриб’ютора. дана вимога є дискримінаційною, адже виробники та дистриб'ютори не зобов'язані надавати такі документи, крім того, виробник може не надати гарантійні листи такого змісту, та подібна вимога суттєво звужує коло учасників, адже деякі виробники не мають змоги або бажання надавати такі документи. Вимагаєво видалити дану вимогу.
Відповідь: У відповідь на Вашу вимогу повідомляємо наступне: заначений об’єкт АТ «НСТУ», як надавач інформаційних послуг у сфері телерадіомовлення ідентифікований та внесений до реєстру об’єктів критичної інфраструктури. Таким чином, відповідно п.4.1, п.1.1 та п.1.14, Статті 21 Закону України «Про критичну інфраструктуру», АТ «НСТУ» як оператор об'єкта критичної інфраструктури зобов'язаний, забезпечити захист об’єктів критичної інфраструктури, шляхом створення, налагодження та підтримання функціонування ефективної системи фізичної безпеки, безпеки операційних систем та кібербезпеки, захист інформації про системи управління, зв’язку, фізичну безпеку та кібербезпеку, забезпечення відповідно до встановлених законодавством вимог конфіденційності інформації під час оброблення даних про об’єкти критичної інфраструктури. Враховуючи вище викладене, вимога до Учасника довідки, про наявність авторизованих сервісних центрів виробника або офіційного дистриб’ютора на території України, для запропонованого Учасником обладнання СВН та СКУД із зазначенням реквізитів та адреси, що підтверджується листом виробника або офіційного дистриб’ютора, зазначена Замовником з метою підтвердження факту того, що обладнання яке запропоноване Учасником ввезено в Україну законним шляхом, з дотриманням всіх вимог чинного законодавства України, та відповідає міжнародним вимогам сертифікації на це обладнання. Використання обладнання «невідомого» походження, яке було ввезено не авторизованим дистриб’ютором не може гарантувати достатній рівень захищеності від стороннього впливу ззовні (в тому числі з боку держави агресора), що в свою чергу може мати непередбачувані наслідки для держави в цілому з огляду на ті завдання, що виконує АТ «НСТУ». Крім того наявність авторизованих сервісних центрів виробника або офіційного дистриб’ютора на території України зазначена з метою підтвердження Учасником своїх гарантійних зобов’язань на обладнання яке встановлюється. Враховуючи викладене вище, вимога потенційного Учасника торгів є безпідставною.
Дата відповіді: 28.07.2023 14:30
Відповідь надана

Дискримінація

Номер: b328260e14d44be4bd28368bc48ca057
Дата опублікування: 25.07.2023 17:17
Опис: Вимога:скан копія діючого дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки або декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці на провадження певного виду робіт, якщо отримання такого дозволу, декларації або ліцензії передбачено законодавством, зокрема але не обмежуючись: роботи в діючих електроустановках, роботи верхолазні на висоті 5 метрів і більше над поверхнею ґрунту; Доводимо до Вашого відома, що відповідно до Постанови КМУ “Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки” від 26.10.2011р. № 1107 (зі змінами) Перелік робіт підвищеної небезпеки, що здійснюються роботодавцем на підставі декларації відповідності його матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці та промислової безпеки та Дозволу НЕ МІСТИТЬ роботи, що виконуються на висоті 5 метрів і більше над поверхнею грунту. Просимо виключити з тендерної документації вимогу про надання учасниками Дозвілу (Декларація) на виконання робіт підвищеної небезпеки на роботи, що виконуються на висоті 5 метрів і більше над поверхнею грунту, оскілька зазначена вимога суперечить чинному законодавству України.
Відповідь: Вимоги Постанови КМУ “Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки” від 26.10.2011р. № 1107 (зі змінами) додаток 2 Перелік видів робіт підвищеної небезпеки “Види робіт підвищеної небезпеки, які виконуються на підставі декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці. Група Б.“ містять пункт 18, а саме “Верхолазні роботи та промисловий альпінізм”. НПАОП 0.00-1.15-07 (Про затвердження Правил охорони праці під час виконання робіт на висоті) дано визначення: Роботи верхолазні – роботи, що виконуються безпосередньо з елементів конструкцій, обладнання або з монтажних пристосувань, тимчасових драбин, трапів, установлених на конструкціях, робочих платформ підйомників і механізмів, у безопорному просторі тощо на висоті 5 м і більше від поверхні ґрунту, перекриття або робочого настилу; основним засобом індивідуального захисту під час виконання верхолазних робіт є запобіжний пояс ПЛ. Враховуючи викладене вище, вимога потенційного Учасника торгів є безпідставним.
Дата відповіді: 28.07.2023 14:29
Відповідь надана

Зміна обладнання

Номер: 31b491f274c4418c87a38fd402d55fab
Дата опублікування: 21.07.2023 14:58
Опис: Доброго дня, НАЗК внесло китайські компанії Dahua Technology та Hikvision до переліку міжнародних спонсорів війни, тому прохання внести відповідні зміни до технічного завдання. Дякую.
Відповідь: У відповідь на Ваше запитання повідомляємо наступне. Замовником проводиться закупівля системи відеоспостереження та системи контролю управління доступом в приміщеннях центральної дирекції АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» за адресами м. Київ, вул. Хрещатик, 26 та вул. Б. Грінченка, 9. Слід зазначити, що учасник повинен забезпечити інтеграцію нового обладнання у встановлену раніше систему, як єдиний комплекс системи відеоспостереження. Відповідно до вимог технічного завдання Замовника, відсутні вимоги закупівлі обладнання, вказаної у Вашому зверненні виробника китайської компанії. В технічному завданні в пунктах 1-3 таблиці «Склад системи» зазначена модель (маркування) обладнання, що закуповується, з метою уніфікації, стандартизації та забезпечення сумісності з наявним та встановленим раніше обладнанням у Замовника. Відповідно до вимог статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) таке посилання обґрунтоване та містить вираз "або еквівалент", що дає змогу учасникам запропонувати обладнання будь-якого виробника, яке не призведе до несумісності або виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням, насамперед – некоректною роботою з раніше встановленим обладнанням. Наголошуємо, що єдиним критерієм відповідності обладнання вимогам Технічного завдання є відповідність обладнання, яке пропонується, технічним характеристикам. Вимоги технічного завдання викладені з дотриманням вимог Закону України «Про публічні закупівлі» та постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Дата відповіді: 24.07.2023 14:05