-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання обладнання та послуг з монтажу системи відео нагляду та системи контролю управління доступу (СКУД)
Оголошено тендер
920 200.00
UAH
Номер:
50132f31ede0423f99f2508245fa4dfe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-11-004538-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
920 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання обладнання та послуг з монтажу системи відео нагляду та системи контролю управління доступу (СКУД)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Дата опублікування:
11.07.2023 19:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти
Сума920 200.00 UAH